з 9:00 до 20:00 без вихідних

Питання до "Кваліфікація злочинів у сфері господарської діяльності"

Питання до заліку "Кваліфікація злочинів у сфері господарської діяльності"

1. Поняття злочинів у сфері господарської діяльності, їх види та класифікація.

2. Конструкції об’єктивної сторони у складах злочинів у сфері господарської діяльності, їх кваліфікаційне значення.

3. Особливості суб’єктивної сторони злочинів у сфері господарської діяльності, кваліфікаційне значення мотиву і мети їх вчинення.

4. Службова особа як спеціальний суб’єкт злочинів у сфері господарської діяльності.

5. Правила визначення одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян та його застосування при кваліфікації злочинів у сфері господарської діяльності.

6. Кваліфікація виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збуту підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів (ст. 199 КК).

7. Відмежування виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збуту підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів (ст. 199 КК) від суміжних злочинів.

8. Кваліфікація незаконних дій з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення (ст. 200 КК).

9. Відмежування незаконних дій з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення (ст. 200 КК) від суміжних злочинів та адміністративних правопорушень.

10. Кваліфікація контрабанди (ст. 201 КК).

11. Кваліфікація переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів або пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев, лісоматеріалів необроблених, а також інших лісоматеріалів, заборонених до вивозу за межі митної території України (ст. 201-1 КК).

12. Кваліфікація незаконного обігу дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва (ст. 203-1 КК).

13. Кваліфікація зайняття гральним бізнесом (ст. 203-2 КК).

14. Кваліфікація незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст. 204 КК).

15. Кваліфікація фіктивного підприємництва (ст. 205 КК).

16. Відмежування фіктивного підприємництва (ст. 205 КК) від суміжних злочинів. Кваліфікація поєднання фіктивного підприємництва з іншими злочинами.

17. Кваліфікація підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців (ст. 205-1 КК).

18. Кваліфікація протидії законній господарській діяльності (ст. 206 КК).

19. Відмежування протидії законній господарській діяльності (ст. 206 КК) від вимагання (ст. 189 КК) та від примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань (ст. 355 КК).

20. Кваліфікація протиправного заволодіння майном підприємства, установи, організації (ст. 206-2 КК).

21. Відмежування протиправного заволодіння майном підприємства, установи, організації (ст. 206-2 КК) від суміжних злочинів.

22. Кваліфікація легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 209 КК).

23. Кваліфікація умисного порушення вимог законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму (ст. 209-1 КК).

24. Кваліфікація нецільового використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням (ст. 210 КК).

25. Кваліфікація видання нормативно-правових актів, що зменшують надходження бюджету або збільшують витрати бюджету всупереч закону (ст. 211 КК).

26. Кваліфікація ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) (ст. 212 КК).

27. Кваліфікація ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (ст. 212-1 КК).

28. Звільнення від кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) (ст. 212 КК), єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (ст. 212-1 КК).

29. Кваліфікація порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом (ст. 213 КК).

30. Кваліфікація незаконного виготовлення, підроблення, використання або збуту незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених контрольних марок (ст. 216 КК).

31. Кваліфікація доведення банку до неплатоспроможності (ст. 218-1 КК).

32. Кваліфікація доведення до банкрутства (ст. 219 КК).

33. Відмежування доведення до банкрутства (ст. 219 КК) від суміжних злочинів та адміністративних правопорушень.

34. Кваліфікація порушення порядку ведення бази даних про вкладників або порядку формування звітності (ст. 220-1 КК).

35. Кваліфікація фальсифікації фінансових документів та звітності фінансової організації, приховування неплатоспроможності фінансової установи або підстав для відкликання (анулювання) ліцензії фінансової установи (ст. 220-2 КК).

36. Кваліфікація шахрайства з фінансовими ресурсами (ст. 222 КК).

37. Співвідношення шахрайства з фінансовими ресурсами (ст. 222 КК) з ухиленням від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) (ст. 212 КК).

38. Відмежування шахрайства з фінансовими ресурсами (ст. 222 КК) від злочинів проти власності.

39. Кваліфікація маніпулювання на фондовому ринку (ст. 222-1 КК).

40. Кваліфікація підроблення документів, які подаються для реєстрації випуску цінних паперів (ст. 223-1 КК).

41. Кваліфікація порушення порядку ведення реєстру власників іменних цінних паперів (ст. 223-2 КК).

42. Кваліфікація виготовлення, збуту та використання підроблених недержавних цінних паперів (ст. 224 КК).

43. Кваліфікація умисного введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції (ст. 227 КК).

44. Відмежування умисного введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції (ст. 227 КК) від суміжних злочинів.

45. Кваліфікація незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару (ст. 229 КК).

46. Відмежування незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару (ст. 229 КК) від суміжних злочинів.

47. Кваліфікація незаконного збирання з метою використання або використання відомостей, що становлять комерційну або банківську таємницю (ст. 231 КК).

48. Кваліфікація розголошення комерційної або банківської таємниці (ст. 232 КК).

49. Кваліфікація незаконного використання інсайдерської інформації (ст. 232-1 КК).

50. Кваліфікація приховування інформації про діяльність емітента (ст. 232-2 КК).

51. Кваліфікація незаконної приватизації державного, комунального майна (ст. 233 КК).

52. Відмежування незаконної приватизації державного, комунального майна (ст. 233 КК) від суміжних злочинів.

Відповіді на всі питання до заліку "Кваліфікація злочинів у сфері господарської діяльності"

098 33 55 412

close
Задайте своє питання