з 9:00 до 20:00 без вихідних

Громадянці С. передано у власність земельну ділянку для ведення

Завдання 3

3. Громадянці С. передано у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в порядку, встановленому законом. Разом зі своєю родиною громадянка С. вирощувала на ній сільськогосподарські культури для власного споживання, а надлишки реалізовувала на ринку.

Згодом вона отримала у спадщину земельну ділянку сільськогосподарського призначення, після чого їй рекомендували зареєструватись як суб’єкт підприємницької діяльності, оскільки розмір земельної ділянки сільськогосподарського призначення становить 3 га, що перевищує максимально допустимий розмір для ведення особистого селянського господарства.

Крім того, С. попередили, що треба сплачувати податок на доходи фізичних осіб, одержаний від реалізації надлишків сільськогосподарської продукції, вирощеної в особистому селянському господарстві.

Прокоментуйте ситуацію. Які юридичні ознаки особистого селянського господарства як форми ведення сільськогосподарського виробництва? Чи вважається ведення особистого селянського господарства підприємницькою діяльністю? Які особливості оподаткування доходів, отриманих від ведення особистого селянського господарства?

Готові рішення відповідно чинного законодавства

098 33 55 412

 

close
Задайте своє питання