з 9:00 до 20:00 без вихідних

Громадянин С. звернувся до представницького органу фермерських госп

Завдання 1

1. Громадянин С. звернувся до представницького органу фермерських господарств України – Асоціації фермерів та приватних землевласників України – із заявою про надання йому в постійне користування земельної ділянки розміром 20 га для створення фермерського господарства.

Асоціація фермерів та приватних землевласників України відмовила в задоволенні заяви, мотивуючи це тим, що до повноважень представницького органу фермерських господарств України не входить розгляд питань щодо надання земельних ділянок. При цьому громадянину С. запропоновано у разі звернення до відповідного органу державної влади, в компетенції якого за законодавством України є розгляд заяв щодо надання земельних ділянок для створення фермерського господарства, належним чином оформити свою заяву з урахуванням того, що згідно із земельним законодавством України для ведення фермерського господарства в постійне користування земельна ділянка не надається.

До якого органу державної влади треба звернутися громадянину С. для отримання земельної ділянки з метою створення фермерського господарства? Які умови та порядок подання заяви на отримання земельної ділянки для ведення фермерського господарства? 

Готові рішення відповідно чинного законодавства

098 33 55 412

 

close
Задайте своє питання